Na koho se obrátit

Funkce Jméno E-mail telefon

Generální ředitel 

Martin Beck

  martin.beck@comax.cz

 

Obchodní a technický ředitel

Ing. Martin Zych

  martin.zych@comax.cz

  602 315 568 

Finanční ředitelka

Ing. Petra Blažková

  petra@comax.cz

  602 339 210

Provozní manager Comax Bowling

Martin Kadlec

  martin.kadlec@comax.cz

  724 064 106

Manager divize VHP/VLT

Zdeněk Ambrozek

  zdenek@comax.cz

  602 226 149

Sekretariát

Kateřina Kosanová

  sekretariat@comax.cz

  272 680 132

Servisní technik bowlingových zařízení

Mirek Hankovec

 mirek.hankovec@comax.cz

  606 792 159

Problematika akceptrorů bankovek a mincí

František Janda

  franta@comax.cz

  272 680 132

Servis VHP a VLT

Milan Turecký

  milan@comax.cz

  602 339 240

Manager divize VLT - provoz

Miloslav Zelinka

  miloslav.zelinka@comax.cz

  602 499 873

Manager divize VHP - provoz

Petr Gregor

petr.gregor@comax.cz

  606 774 064

Manager divize Slovensko

Peter Ďuroši

comax@comax.sk

+421 905 757 280




 

¤ Aktuality
¤ Historie firmy
¤ Obchodní zastoupení
¤ Kontakty
¤ Servis a náhradní díly
¤ Informace
Comax Leisure CZ, Valad Park, Obchodní 132, Komerční zóna Průhonice, 251 01 Čestlice,      GPS souřadnice E14° 34´46,4" N50°00´2,1"
 tel.: +420 272680132-34,  fax.: +420 272680128,   e-mail: info@comax.cz