Kontaktní informace

Comax Leisure CZ a.s.
Valad Business Park, Obchodní 132
Čestlice
251 01
Česká republika
IČ:
25726366
DIČ
CZ25726366
Společnost je zapsaná Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 57050

Comax-sídlo firmy

Kontaktujte nás

Martin Beck

generální ředitel

martin.beck@comax.cz

Ing. Petra Blažková

finanční ředitelka

petra@comax.cz

tel.: 602 339 210

Ing. Martin Zych

obchodní a technický ředitel

martin.zych@comax.cz

tel.: 602 315 568

Zdeněk Ambrozek

Technický a obchodní manažer

zdenek@comax.cz

Tel.: 602 226 149

Zděněk Barták

ředitel provozu + region Praha a střední Čechy

zdenek.bartak@comax.cz

Tel.: 602 286 204

Milan Blekta

manažer provozu

milan.blekta@comax.cz

tel.: 602 381 198

Patrik Krentík

regionální zástupce východní Čechy + Morava

patrik.krentik@comax.cz

Tel.: 724 019 163

Jiří Šafář

regionální zástupce východní Čechy + Morava

jiri.safar@comax.cz

Tel.: 602 378 062

Milan Turecký

Manažer servisu THZ

milan.turecky@comax.cz

Tel.: 602 339 240

Ing. František Janda

Servis akceptorů bankovek a mincí

janda@comax.cz

Tel.: 272 680 132

Martin Kadlec

Manažer gastro provozů

martin.kadlec@comax.cz

Tel.: 724 064 106