Označení produktu

Foto

Základní popis


NV10

akceptor bankovek, akceptuje až 16 druhů
bankovek, vysoká bezpečnost a
spolehlivost provozu, nejrozšířenější akceptor bankovek


NV9USB

akceptor bankovek, je včetně
horizontálního nebo vertikálního stackeru,
kde se ukládají bankovky, neuzamykatelná
kasa
, možnost dokoupení jednotky
float, čímž se z akceptoru stane NV11
s vyplácením až 30 kusů bankovek
jednoho druhu


NV9USB

akceptor bankovek, je včetně
horizontálního nebo vertikálního stackeru,
kde se ukládají bankovky, uzamykatelná
kasa
, možnost dokoupení jednotky
float, čímž se z akceptoru stane NV11 s vyplácením až 30 kusů bankovek jednoho druhu


NV11

akceptor bankovek s vyplácecím modulem s kapacitou až 30 kusů bankovek jednoho druhu, možnost využití i pro funkci multi-escrow, kapacita kasy 300 nebo 600 kusů bankovek, bankovky lze z vyplácecí jednotky přesunout příkazem do kasy


NV200

akceptor bankovek s uzamykatelným stackerem na bankovky, kapacita kasy 500 nebo 1000 ks bankovek, přijmutí bankovky a její uložení do kasy trvá pouze 3 sekundy, zcela nová technologie snímání bankovky a jejího vyrovnání, čte i čárové kódy, možnost připojení přídavných modulů Smart Payout (výplat bankovek) a Smart Tiket (tisk a výdej tištěných tiketů, účtenek apod.)


NV150

akceptor bankovek (pouze hlava), vycházející z hlavy akceptoru NV200, pro instalaci na vlastní kasu zákazníka, akceptor se dodává včetně základového panelu pro uchycení akceptoru, všechny technické parametry jako u NV200


BV20

ekonomický akceptor s výborným poměrem výkon x cena, určený zejména pro prodejní automaty pro příjem bankovek nižší hodnoty, jednoduchý kompaktní design, jednoduchá obsluha a aktualizace software


BV100

ekonomický akceptor s uzamykatelnou kasou (stackerem, který může být uložen směrem nahoru, nebo dolů) na 300,550,800 nebo 1050 bankovek s výborným poměrem výkon x cena, určený zejména pro prodejní automaty pro příjem bankovek nižší hodnoty, jednoduchý kompaktní design, jednoduchá obsluha a aktualizace software


Smart payout

unikátní kompaktní vyplácecí modul na bankovky, pracující v propojení s akceptorem bankovek NV200, kapacita až 80 kusů bankovek všech hodnot, pracuje s bankovkami do šíře 82mm, bankovky lze jednoduše přemístit z vyplácecí jednotky do kasy akceptoru NV200, protokoly ccTalk, SSP, uvedená cena je pouze za Smart Payout (bez NV200)


Smart hoper

Hopper určený k vyplácení a třídění až 14 druhů mincí. Revoluční technologieza nejlepší cenu na trhu. Protože jednim hopperem vyplatíte kompletní sortiment mincí, ušetříte místo ve Vašem zařízení i na nákladech na pořízení více hopperů (1 kus pro každý druh mince). Kapacita hopperu: cca 1500 kusů 1€ mincí.


Smart coin system

Novinka! Na € bude k dodání na přelomu roků 2014/15, pro český trh na jaře 2015 Přídavný modul - nástavec na Smart Hopper, který dokáže revoluční rychlostí zpracovat - rozpoznat neroztříděné mince všeho druhu (určitý limit představuje min. tloušťka mince) a postoupí je k dalšímu zpracování do Smart Hopperu. V kombinaci se Smart Hopperem představuje revolučně kompaktní a rychlé zařízení na kompletní zpracování mincovních operací (příjem, výplata). Široké využítí v obchodu, bankovním sektoru, zábavním průmyslu atd.


Smart ticket- skládané
tikety

Unikátní kompaktní tiskový modul pro tisk stvrzenek, tisk tiketů s čárovými kódy. Možnost vytvoření vlastního designu tiketu pomocí speciálního programu (Template Manager). Modul se připojuje zezadu k akceptoru bankovek NV200, tikety se zákazníkovi vydávají štěrbinou akceptoru bankovek, kame se vkládají bankovky. Varianta se skládanými tikety je zejména vhodná tam, kde se na tiket tiskne čárový kód, který je akceptro NV200 schopen zpětně přečíst (např. systém TITO - ticket in / ticket out v prostoru casin). Zásobník tiketů může být umístěn buď zezadu (fan fold rear) nebo navrchu (fan fold top) tiskového modulu - dle prostorových dispozic zákaznické aplikace.


Smart ticket- tikety v
roličce

Tento tiskový modul nabízí zásobník tiketů v roličce. Všechny vlastnosti jsou stejné jako u varianty se skládanými tikety. Modul se dodává ve dvou variantách - rolička pro tisk tiketů je umístěna zezadu tiskového modulu (Roll Rear) nebo navrchu tiskového modulu (Roll Top)


Další informace v sekci Ceníky akceptorů bankovek
¤ Akceptory bankovek
¤ Ceníky
¤ Informace
¤ Kontaktní formulář
Comax Leisure CZ, Valad Park, Obchodní 132, Komerční zóna Průhonice, 251 01 Čestlice,      GPS souřadnice E14° 34´46,4" N50°00´2,1"
 tel.: +420 272680132-34,  fax.: +420 272680128,   e-mail: info@comax.cz