Výstavba bowlingových center

Sekce bowling je nezávislý distributor bowlingových zařízení, působící na českém trhu od roku 1995 a od roku 2000 na trhu slovenském, kde se na efektivitě prodeje výrazně podílejí místní pobočky.

Svým širokým sortimentem nabízených zařízení je firma schopna uspokojit většinu přání svých zákazníků, čímž si během svého působení vydobyla přední místo na bowlingovém trhu. Jedná se o u nás unikátní kombinaci nabídky drah :

a) standardní (profesionální) dráhy
b) dráhy určené ke komerčnímu využití (provázkové stavění kuželek)
c) systém BowlEasy (minibowling)

Výstavba začíná již v přípravné fázi při spolupráci na projektu nového centra, zejména konzultací v umístění drah a ostatních částí (kontrolní přepážka, bar apod.), vlastní stavební připravenosti, odhlučnění a osvětlení.

Dalším krokem je vlastní výstavba drah. Po dokončení výstavby firma zaškolí obsluhující personál.

Bowlingová zařízení dodávaná firmou COMAX jsou zařízení od předních světových výrobců.

Financování

Naše společnost je schopna zajistit financování formou LEASINGU.

Výběr typu a počtu bowlingových drah

Bowlingová zařízení se dělí na dvě základní skupiny. Jedná se o takzvané standardní (profesionální) dráhy a dráhy určené ke komerčnímu využití. Hlavním rozdílem mezi těmito skupinami je způsob stavění kuželek. Standardní dráhy jsou vybaveny bezprovázkovými stavěči kuželek (naše firma dodává stavěče nové, případně repasované), nestandardní (komerční) dráhy stavěči provázkovými. Ostatní součásti (dráhy, scoring systém) jsou u obou skupin totožné.

Ze zkušenosti víme, že menší centra se dvěma, případně čtyřmi drahami se vybavují provázkovými stavěči, centra se šesti a více drahami stavěči bezprovázkovými. Důvodem je fakt, že údržba profesionálních drah je náročnější a pro centra s nižším počtem drah je neekonomické platit zvlášť zaměstnance pouze pro provoz bowlingu. Navíc malá centra svou kapacitou nejsou dostačující pro pořádání větších turnajů.

Odbornost především

Odborné vyjádření k umístění drah a ostatní příslušenství
(restaurace, bar, zázemí atd.)

Jelikož je výstavba bowlingových drah spojena s rozsáhlými stavebními úpravami, je třeba věnovat zvýšenou pozornost účinnému odhlučnění, osvětlení (včetně UV světel) a efektivnímu rozvržení interiéru. Naše firma nabízí prostřednictvím specializované firmy v oboru výstavby bowlingových center  kompletní zajištění stavebních částí (od projektu přes výstavbu objektů po vybavení interiérů včetně nábytku na zakázku). K našim společným projektům patří Planet Bowling Brno, Planet Bowling Ostrava, Planet Bowling Hradec Králové, Eldorádo klub Folmava, a mnoho dalších.

HLAVNÍ ROZMĚRY BOWLINGOVÝCH DRAH:

ŠÍŘKY BOWLINGOVÝCH DRAH:

POČET DRAH
ŠÍŘKA
2
3,45
4
6,84
6
10,22
8
13,61
10
16,99

 

¤ Výstavba center
¤ Servis
¤ Příslušenství
¤ Náhradní díly
¤ Ceník bowlingových drah 2014
¤ Reference
Comax Leisure CZ, Valad Park, Obchodní 132, Komerční zóna Průhonice, 251 01 Čestlice,      GPS souřadnice E14° 34´46,4" N50°00´2,1"
 tel.: +420 272680132-34,  fax.: +420 272680128,   e-mail: info@comax.cz